Książki

Demi-sec

demi-sec.jpg (2011-10-11 09:59:48)

"Demi sec"
autor: Monika Sawicka + debiutanci i laureaci konkursow
wymiary: 145 x 205 mm
okładka: miękka
ilość stron: 256
wydanie: I - październik 2007, ISBN: 978-83-923909-4-7

Nie było mi łatwo zadebiutować na rynku wydawniczym. Nie skarżę się, bo przecież nikt mi nie obiecywał , że będzie lekko.
Wiem doskonale, jak to jest, gdy się pisze i wrzuca do szuflady. A chciałoby się z kimś podzielić cząstką siebie. Teraz dostałam od losu szansę: przedstawiam Wam kilka piszących dziewczyn. Ich twórczość. Nie oceniajcie, cieszcie się Ich szczęściem. Jak ja się cieszę, że mogłam Wam przybliżyć Ich twórczość.
Skąd Je wzięłam? To moje Czytelniczki, Przyjaciółki.. Przeczytały ksiązki i podzieliły się ze mną wrażeniami. Jesteśmy w stałym kontakcie od dłuższego czasu, postanowiłam sprawić Im odrobinę przyjemności..

Przyjmijcie więc, kochani serdecznie ten ich DEBIUT- a mój SUPPORT.
Waszej uwadze szczególnie polecam niedokończone opowiadanie Sandry Brędowskiej.
Moja Fundacja, założona wraz z Jej mamą, Anią, nosi Jej imię.
21 stycznia 2007 roku, Sandra Brędowska także wsiadła do samochodu i zamknęła drzwi.
Niestety, TA, która była oparciem dla innych, zamknęła drzwi swojego życia na zawsze. Ale ŻYCIA TUTAJ. Wierzę, że po drugiej stronie jest pięknie, spokojnie, ludzie są życzliwości i lepsi.
Ból i cierpienie po Jej odejściu są nie do zniesienia, a mimo to, Ci, których Sandra zostawiła za drzwiami, każdego dnia stawiają czoło beznadziei i pustce, która po Niej została.
Książka, którą zaczęła pisać Sandra jest niezaznaczona wyrachowaniem, dorosłością. Jest prawdziwa, naturalna, taka- jaka była Ona- zwyczajna-niezwyczajna siedemnastolatka. Nie miałam szczęścia Cię poznać, choć Ty poznałaś mnie, czytając moje ksiązki. Wiedziałaś, że są prawdziwe, poczułaś to od pierwszych stron.
Ta Fundacja jest kontynuacją tego, co robiłaś Ty.
Bądź szczęśliwa TAM , gdzie jesteś i miej nas na oku.

Piszcie, spełniajcie marzenia - swoje i innych. Róbcie to, co najbardziej w życiu kochacie. Nie wiemy, ile jeszcze mamy czasu.

ZACHĘCAM KONKURSOWICZÓW DO NADSYŁANIA OPOWIADAŃ I WIERSZY, TWÓRCZOŚĆ LAUREATÓW OPUBLIKUJĘ W PIĄTEJ KSIĄŻCE W 2008 ROKU:-)

PRZEDSTAWIAM WAM DZIEWIĘĆ DZIEWCZYN I KOBIET, KTÓRYCH OPOWIADANIA, WIERSZE I REPORTAŻE ZNAJDĄ SIĘ W POWIEŚCI “DEMI-SEC”:

SANDRA BRĘDOWSKA
AGNIESZKA JACKOWIAK
AGNIESZKA KMINIKOWSKA
MARIOLA SZNAPKA
SYLWIA WASZEWSKA
BARBARA KURZAWSKA
JULIA GÓRSKA
JOLANTA SZCZEPAŃSKA
EMILIA RZEPKA

cieszę się, że mogłam dać Wam trochę radości.

Przedsięwzięcie to realizowane jest we współpracy z FUNDACJĄ”VADE-MECUM-chodź ze mną” im. Sandry Brędowskiej. Nie ma nic wspólnego z trwającym KONKURESM LITERACKIM, który trwa nadal. ZACZĘCAM DO NADSYŁANIA PRAC KONKURSOWYCH.