Spotkanie autorskie dla dorosłych

Spotkanie autorskie - MIŁOŚĆ NIEJEDNO MA IMIĘ

 

,,Miłość niejedno ma imię. Kiedy masz problem z jego wyborem, lepiej niech pozostanie BEZIMIENNA. Może kiedy dorośnie sama je sobie wybierze, ale tym samym określi czym chce być i jak długo zostanie.

A taka bezimienna może być wszystkim czym tylko chcesz. Bezimienna miłość czuje się bezpieczniej i wie, że może zostać, bo nikt jej nie zawoła. Czy milość to związek chemiczny? Dlaczego mężczyźni nie potrafią klamać, a kobiety ciągle płaczą? Jak poradzić sobie ze stratą gdy odchodzi ukochany lub tą ostateczną?

Mamy zaszczyt zaproponować Państwu spotkanie z Moniką Sawicką - autorką książek z działu zw. „literatury kobiecej”, znaną już z wielu audycji radiowych i telewizyjnych, a także recenzji prasowych. KTO WIE O MIŁOŚCI WIECEJ NIŻ ONA - KTÓRA OD 1O LAT O NIEJ PISZE?

Bardzo gorąco zachęcam do zorganizowania spotkania pt. MIŁOŚĆ NIEJEDNO MA IMIĘ ze znaną pisarką bestellerowych powieści, w tym uwielbianej KRUCHOŚCI PORCELANY (porusza w niej temat domowej przemocy), autorką szesnastu powiesci, w tym takze dla dzieci, Moniką Sawicką.

Ta dziennikarka, pisarka oraz prezes fundacji pomagającym młodym utalentowanym literacko ludziom, cieszy się niesłabnącą popularnością i sympatią Czytelniczek, a spotkania z Nią nie są typowymi pogadankami o literaturze, lecz prawdziwym studium życia i miłości. Chwile spędzone z pisarką wywołują wielkie emocje, wzruszają, prowokują do refleksji, ale także bawią do łez. (zapraszamy do galerii zdjęć na stronie autorki) Czytelnicy zachowują na długo w pamięci te spotkania, a cytaty z książek często stają się dla nich myślami przewodnimi w życiu. Monika Sawicka,mając za sobą trudne dzieciństwo i małżeństwo, w którym była ofiarą domowej przemocy (ciężko pobita przez męża przeszła przez piekło) wie o czym pisze - doskonale rozumie problemy kobiet, zagrożenia dzisiejszego świata i pisze o tym w sposób niezwykle emocjonujący, a zarazem z lekką autoironią, dużym dystansem, ale nie epatuje smutkiem lecz podarowuje Czytelnikowi duża dawkę optymizmu.

TU ZNAJDZIECIE PAŃSTWO FILMIK O MONICE SAWICKIEJ
https://www.youtube.com/watch?v=JdkOTt_CLbg&feature=youtu.be